Telenews

PRIZREN: ORGANIZIMI I LOJËRAVE TË FATIT I KUSHTON ME ARRESTIM

Një person është arrestuar në Prizren, pasi që në lokalin e tij kishte organizuar lojëra të fatit.
Sipas policisë, si dëshmi janë konfiskuar një monitor, një printer, një llap-top, 17 tiketa të lojërave të fatit dhe 305 euro para të gatshme.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të ngajshme

Hoti thotë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje: Koalicioni Kurti-Osmani mashtroi për dialogun

Donat Hashani

Abdixhiku tallet me Kurtin, thotë se sikur Vali Corleones edhe Kurti nuk po i thuhet puna e mbarë

Donat Hashani

Avni Dehari thotë se në propozimin evropian duhet të përmenden edhe shqiptarët e Luginës

Donat Hashani