Telenews

”Psikopat” kënga e re nga Butrint Imeri (VIDEO)

 

 

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

Ai është kthyer pas një kohe me këngën e tij të radhës të titulluar “Psikopat”.

Këtë e ka kompletuar edhe nga ana vizuale me një videoklip po ashtu të veçantë.

Teksti është shkruar nga vet artisti me muzikë dhe producim nga Big Bang.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit Sekuencë.

Të plotë tashmë këngën mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Imerit.

Ai pëlqehet për stilin e tij muzikor, të cilit i ka qëndruar besnik që nga fillimi i karrierës. 

Të ngajshme

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

Donat Hashani

Egla Ceno shpallet fituese e “Big Brother Vip Albania 3”

Donat Hashani

Ky është fituesi i Big Brother VIP Albania 3

Donat Hashani