Telenews

Puthje mes Lumbardhit dhe Albyt

Afërsia mes Lumbardhit dhe Albyt sa vjen e shtohet. Mbrëmë, të dy kanë qëndruar bashkë në oborrin e shtëpisë ku edhe kanë biseduar për shumë gjëra.

Në një moment, Lumbardhi edhe e ka puthur Albyn pasi nuk janë ndarë nga njëri-tjetri për as edhe një sekondë sa ishin jashtë.

Valirja tregon se kur bëhet më shumë nervoz me Besin gjatë lojës së tij në Big Brother Vip Kosova – YouTube

Të ngajshme

Sarrazin: Rruga e zgjedhur nga Kurti në dialog, mund të mos jetë në interesin e Kosovës

Edmond Vila

Aksidentohen tri vetura në rrugën Prishtinë-Podujevë, lëndohen pesë persona

Edmond Vila

Të hënën pritet asfaltimi i një pjesë të korsisë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

Donat Hashani