Telenews

RAPORTI I FUNDIT 24 ORËSH ME COVID-19 NË KOSOVË

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se 21 persona janë infektuar me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit.
Gjatë këtyre orëve nuk është regjistruar asnjë viktimë teksa janë shëruar 22 persona.
Numri i rasteve aktive mbetet 440 persona të infektuar.

Të ngajshme

12 raste të reja me Covid-19

Albiona Ibishi

Vitia i uron mjekët në Ditën Ndërkombëtare të tyre: Puna juaj e palodhshme meriton respekt të thellë

Albiona Ibishi

11 raste të reja me Covid-19 dhe 132 raste aktive

Albiona Ibishi