Telenews

Raporti i fundit: 32 raste pozitive dhe 1 i vdekur me COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve në Kosovë ka vdekur 1 person si pasojë e infektimit me COVID-19, ka njoftuar çaste më parë Ministria e Shëndetësisë.
Sipas MSH-së janë regjistruar edhe 32 raste të reja me koronavirus, ndërsa plotë 188 persona janë shëruar.
Të kujtojmë se ditëve të fundit ka rënë dukshëm numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë.

Të ngajshme

Një lugë krip më pak në ditë e barabartë me ilaçet kundër tensionit të gjakut

Hafize Elshani

Konsumimi i përditshëm i këtyre pijeve mund ta rritë rrezikun e demencës dhe goditjes në tru

Donat Hashani

“I kanë marrë dokumentet”, Sejdiu tregon saktë se sa mjekë janë gati për t’u larguar nga Kosova

Donat Hashani