Telenews

RAPORTI I FUNDIT ME COVID-19 NË KOSOVË

19 qytetarë kanë rezultuar pozitivë për COVID-19 në Kosovë.
Ministria e Shëndetësisë njofton përmes raportit të ri se nuk ka asnjë viktimë në 24 orët e fundit.
Janë kryer 879 testime, 21 persona u shëruan ndërkohë 434 raste janë aktive.
May be an image of text

Të ngajshme

Një lugë krip më pak në ditë e barabartë me ilaçet kundër tensionit të gjakut

Hafize Elshani

Konsumimi i përditshëm i këtyre pijeve mund ta rritë rrezikun e demencës dhe goditjes në tru

Donat Hashani

“I kanë marrë dokumentet”, Sejdiu tregon saktë se sa mjekë janë gati për t’u larguar nga Kosova

Donat Hashani