Telenews

Rast i rëndë në Podujevë: Dy gra arrestohen për vrasje të foshnjës gjatë lindjes

Dy gra janë arrestuar mesnatën e së shtunës në Podujevë nën dyshimin për vrasje të foshnjës gjatë lindjes.

Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, një grua e cila ka qenë shtatëzënë ka abortuar jashtëligjshëm foshnjën e saj.

E njëjta raportohet se në QKUK ka kërkuar tretman mjekësor.

Lidhur me rastin janë arrestuar nëna e foshnjës dhe një grua tjetër, tha Policia.

Dy të dyshuara me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Të ngajshme

Adelina Tahiri ‘përvëluese’ në bikini

Erzana Fazliu

Megi Pojani si gjithmonë me poza sensuale

Erzana Fazliu

Egla Ceno fituesja e BBVA po rikthehet në ekrane tona,ja ku do e shohim

Erzana Fazliu