Telenews

RESHJET E BORES NISIN DHE HABITIN QYTETARËT SOT NË KOSOVË

Borë në prill po bie në kryeqytet dhe në shumë pjesë të vendit. Bora vetëm sa ka nisur ta mbulojë Prishtinën.
Kohëve të fundit vendi ynë po përballet me mot të ndryshueshëm dhe kujtojmë se bora vije pas javës që lam pas me temperatura deri 20 gradë.
Pamje nga lagjja “Kodra e Timave” të Prishtinës, pranë QMF-së.

Të ngajshme

Osmani paraqitet e matur për vizat: Vendimi nuk është në duart tona

KushtrimGuraj

Osmani: Dokumenti për dialogun që ekziston është ai i Kosovës me 6 kapituj, dokumente të tjera s’kemi parë

KushtrimGuraj

Gjinovci: Qeveria Kurti po i bllokon paratë për t’i falimentuar kompanitë e regjimit të vjetër

KushtrimGuraj