Telenews

Rina dhe Dj Amelia vijnë me këngën e re “Blue”

Rina ashtu siç kishte paralajmëruar fansat, ka publikuar bashkëpunimin më të ri me artisten Greke Emily Chahine.

Këtë njoftim ajo e bëri përmes rrjetit social Instagram, këngën tani mund ta dëgjoni edhe në platformën Youtube.

Rina është duke qëndruar kohëve të fundit në Greqi ku duket se aty ka filluar gjithçka rreth kësaj kënge.

The post Rina dhe Dj Amelia vijnë me këngën e re “Blue” appeared first on tëvë1.

Të ngajshme

Dona Janova publikon këngën e saj më të re

Furtuna Zejnullahu

A janë pajtuar Vivien dhe Getinjo?

Furtuna Zejnullahu

Pos Afronës edhe Blero nisë pushimet e para me partneren e re

Donat Hashani