Telenews

Rita Ora duket ‘e zjarrtë’ që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Rita Ora tregoi fizikun e saj tejet në formë të mirë pasi bëri një stërvitje rraskapitëse në një palestër të Sydneyt të mërkurën.

Trajnerja e “The Voice Australia” nxori në pah barkun e saj të tonifikuar, teksa veshi një palë sytjena sportive të zeza dhe një palë pantallona të shkurtra të vogla ngjyrë deti të markës “Nike”.

Teksa largohej nga ‘98 Gym’, ylli shqiptaro-britanik i muzikës pop dukej atraktive dhe me ngjyrë të mirë trupi, ndërsa shfaqej e ekspozuar në ditën me diell të Sydneyt.

Këngëtarja e htitit “Hot Right Now” kishte veshur një palë çorape të gjata të bardha dhe atlete të hirta.

 

Të ngajshme

Verona ndanë momente intime me Bucin nga pushimet

Donat Hashani

Lule Mustafa feston ditëlindjen kështu urojnë Motrat

Erzana Fazliu

U fol se është e sëmurë, por ja çfarë kishte Big Mama

Erzana Fazliu