Telenews

Rrahje masive pas ndeshjes Serbia – Mali, publikohen pamjet

Kombëtarja e Serbisë në basketboll (femrat) sot në Sidnei mposhti Malin me rezultatin 81:68, në ndeshjen e xhiros së katërt të Grupit B.

Pas ndeshjes ndodhi diçka e çuditshme, pasi lojtaret e Malit u përleshën mes vete, teksa krejt kjo u kap nga kamerat.

Dy anëtare të kombëtares së Malit u përleshën ashpër. Shoqet e skuadrës kanë tentuar t’i ndajnë – por pa sukses.

Më poshtë keni pamjet:

 

Të ngajshme

Mësohen çiftet e para në 1/8 e finales në Kupën e Botës, ky është orari i ndeshjeve

KushtrimGuraj

Anglia fiton lehtësisht ndaj Uellsit dhe kalon tutje si lidere e grupit

KushtrimGuraj

ShBA-ja fiton ndaj Iranit dhe kualifikohet tutje

KushtrimGuraj