Telenews

Rron Gjinovci pranon se dikur hëngri çokollatë nga vëllai i asamblistes së VV-së që u bë rektor i UPZ-së

Lëvizja Vetëvendosje është duke e vazhduar avazin e punësimeve të familjarëve të zyrtarëve të saj dhe kapjen e institucioneve publike. Së fundmi, një rast i tillë ka ndodhur në Universitetin “Ukshin Hoti”, në Prizren.

Mentor Alishani, vëllai i asamblistes së zellshme të Lëvizjes Vetëvendosje në komunën e Prizrenit, Dafina F. Alishani, është rehatuar në krye të Universitetit “Ukshin Hoti”. Alishani është zgjedhur rektor i këtij universiteti, shkruan Demokracia.com.

E që ka njohje me të e ka konfirmuar edhe mbështetësi i Vetëvendosjes, Rron Gjinovci. Ai ka treguar madje se ka ngrënë edhe çokollata me rektorin e ri.

Lëvizja Vetëvendosje është duke e vazhduar avazin e punësimeve të familjarëve të zyrtarëve të saj dhe kapjen e institucioneve publike. Së fundmi, një rast i tillë ka ndodhur në Universitetin “Ukshin Hoti”, në Prizren.

Mentor Alishani, vëllai i asamblistes së zellshme të Lëvizjes Vetëvendosje në komunën e Prizrenit, Dafina F. Alishani, është rehatuar në krye të Universitetit “Ukshin Hoti”. Alishani është zgjedhur rektor i këtij universiteti, shkruan Demokracia.com.

E që ka njohje me të e ka konfirmuar edhe mbështetësi i Vetëvendosjes, Rron Gjinovci. Ai ka treguar madje se ka ngrënë edhe çokollata me rektorin e ri.

Të ngajshme

Kurti uron kryeministrin Mickoski për pozitën e re: Mezi pres t’i forcojmë marrëdhëniet bilaterale me Maqedoninë e Veriut

Donat Hashani

Deklarata brilante e Daliqit për futbollistin e tij: “Këtij lojtari i kërkoj falje, e meriton”

Donat Hashani

Lajçak për Draftin e Asociacionit: Nuk do të propozoja kurrë diçka që nuk do ta propozoja për vendin tim

Donat Hashani