Telenews

RUSIA VAZHDOI SULMET AJRORE EDHE SOT NË KIEV

Për të dytën ditë radhazi, shpërthimet janë duke u dëgjuar në kryeqytetin e Ukrainës, Kievin, sipas mediave lokale.
Sirenat për sulme ajrore gjatë natës janë dëgjuar pothuajse mbi të gjithë Ukrainën.
Nga sulmet e djeshme, një person ka mbetur i vdekur dhe disa të tjerë janë plagosur, shkruan Skynews.

Të ngajshme

Statovci: Komisioni humbje kohe, materiali është i klasifikuar – i palogjikshëm si proces

KushtrimGuraj

Gërvalla takohet me Blinkenin e Jolyn: U pa lidhja e fortë Kosovë-ShBA në shkëmbimin tonë të shkurtër

KushtrimGuraj

Osmani takoi Presidentin e Letonisë, flasin për zhvillimet e fundit në Kosovë

KushtrimGuraj