Telenews

Santiana Maloku e ”kall” rrjetin me fotot seksi nga pushimet në deti

Santiana Maloku ka qenë shumë aktive në rrjetet e saj sociale në kohën e fundit, duke mahnitur ndjekësit me imazhet e saj të pabesueshme.

Ajo sapo ka kryer një periudhë pushimesh dhe ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi të mrekullueshme nga kjo eksperiencë.

Bukuroshja nga Gjakova ka shfaqur një palë bikini të ngjyrës rozë që ka theksuar linjat e saj të përkryera.

Ajo ka befasuar ndjekësit e saj me pozat e bukura në valët e detit, duke treguar se aventura e saj e pushimeve ende vazhdon.

Santiana është njohur për lojën e saj të fortë në spektaklin Big Brother VIP Kosova dhe vazhdon të mbetet në vëmendjen e publikut me çdo hap të saj.

Të ngajshme

Bardhi mbyll zyrtarisht kontratën me menaxhimin e SBS dhe Jetmir Agaj

Erzana Fazliu

Soni Malaj: Nuk kam ndjekur çunat, por punën!

Erzana Fazliu

Reagimi i Piques kur në një stadium lëshohet kënga e Shakiras

Erzana Fazliu