Telenews

SËRISH TËRMET NË BOSNJE, KJO ISHTE EPIQENDRA

Mëngjesin e sotëm, qytetarët e Bosnjes dhe Hercegovinës kanë thënë se janë shqetësuar nga një tjetër tërmet që e ka goditur vendin.
Tërmeti ishte me magnitudë 4.8 ballë të shkallës Rihter, thuhet sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane (EMSC).
Epiqendra ishte 14 kilometra në lindje të Stolacit në një thellësi prej 10 kilometrash.
Është regjistruar në orën 18:27.

Të ngajshme

Treg kokaine në pyll, dënohen dy shqiptarë në Francë

KushtrimGuraj

Foto e rrallë e heroit Jusuf Gërvalla me vajzën Donikën, sot Ministre

KushtrimGuraj

Rusi, reperi i njohur bën vetëvrasje për të mos shkuar në luftë

KushtrimGuraj