Telenews

SËRISH TËRMET NË BOSNJE, KJO ISHTE EPIQENDRA

Mëngjesin e sotëm, qytetarët e Bosnjes dhe Hercegovinës kanë thënë se janë shqetësuar nga një tjetër tërmet që e ka goditur vendin.
Tërmeti ishte me magnitudë 4.8 ballë të shkallës Rihter, thuhet sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane (EMSC).
Epiqendra ishte 14 kilometra në lindje të Stolacit në një thellësi prej 10 kilometrash.
Është regjistruar në orën 18:27.

Të ngajshme

Xhamia në Prishtinë shtron iftare falas për studentët dhe familjet në nevojë

Donat Hashani

“5-she e ka pasë në Kushtetutë”- Profesori ia tërheq vërejtjen Blerim Gashit: Ke qenë më i qetë

Donat Hashani

Çfarë thonë serbët dhe shqiptarët në Mitrovicë për takimin në Ohër

Donat Hashani