Telenews

Shëngjin, deti është tërhequr sot me rreth 20 metra

Një fenomen i çuditshëm ka ndodhur në plazhin e Shëngjinit.
Deti është tërhequr sot me rreth 20 metra, ndërsa qytetaret dhe vizitoret e rastit kanë parë me habi.
Specialistët ende nuk kanë dalë në një përfundim se cili mund të jetë shkaku, ndërsa rendisin disa nga mundësitë që mund të kenë çuar në shfaqjen e këtij fenomeni.
Ndër të cilat janë ndryshimet klimatike por edhe ndryshimet e hënës./Top Channel/

Të ngajshme

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renë

Donat Hashani

Këshilli i Qarkut të Vlorës me falenderim të veçantë për Panairin Ndërkombëtar të Turizmit në Prishtinë

Donat Hashani

Kryetari i Ferizajt për rastin tragjik: Me forcën e ligjit do t’i japim dënim meritor dorasit

Hafize Elshani