Telenews

SHPËRTHEN ZJARR NË SPITALIN E KORÇËS, LËNDOHET NJË 62 VJEÇAR

Gjatë mesnatës ka rënë zjarr në një nga dhomat e spitalit në Korçë.
Si pasojë e zjarrit, ka pësuar djegie të lehta një pacient 62-vjeçar me iniciale B.D, banues në Korçë.
Policia njofton se 62-vjeçari po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.
Abcneës.al mëson se shkak i zjarrit dyshohet të jetë veprimi i gabuar i pacientit 62-vjeçar, i cili ka ndezur cigaren, ku afër ka pasur maskën e oksigjenit.

Të ngajshme

Mjekë dhe ekspertë nga Turqia vijnë në Kosovë, do të kryejnë operacione kardiokirurgjike dhe intervenime të tjera

Donat Hashani

Autobusi rozë nis sot rrugëtimin në rrugët e Prishtinës duke ofruar mamografi falas

Donat Hashani

‘Zgavra nuk është vaginë’, gruaja trans refuzohet nga gjinekologu në Francë

Donat Hashani