Telenews

Shqipja tregon se pse shkoi Blerando në finale (VIDEO)

Shqipja është shprehur se loja e Blerandos është ngritur vetëm për shkak të saj, posaçërisht pas lojës me tuta.

“Loja me mua i bëri mirë Blerandos, pati disa suksese më pas”, është shprehur Shqipja.

Po ashtu ajo përsëri ia tha Blerandos se ai ka treguar vetëm fytyrën e tij të vërtetë brenda shtëpisë.

Të ngajshme

Atletico Madrid përdorë këngën e Ledri Vulës për sondazhet e klubit

Donat Hashani

Mc Kresha dhe Lyrical Son me bashkëpunimin e ri ”Perla” (VIDEO)

Edmond Vila

Producenti Ilir Geci “dridh” Stambollin me eventin “The Best Of Europe Awards 2024”

Edmond Vila