Telenews

SHUHET KREJTËSISHT ZJARRI NË VRAGOLI TË FUSHË KOSOVËS

Një depo e nje objekti biznesor u bë “shkrumb e hi” këtë të premte në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës.
Zjarrfikësit kanë arritur të lokalizojnë zjarrin teksa nuk ka të lënduar.
Shkaqet e zjarrit ende nuk dihen e as shifra e dëme materialeve.
Në vendin e ngjarjes ende janë policia dhe zjarrfikësit.

Të ngajshme

Memli Krasniqi mbledhë kryesinë e PDK-së: Jam i shqetësuar, ndëshkimet e aleatëve ndaj Kosovës tashmë kanë filluar

Furtuna Zejnullahu

Sonte protestohet përpara ambasadës gjermane në Beograd

Furtuna Zejnullahu

Kurti me video-mesazh për qytetarët i kundërpërgjigjet SHBA-së për sanksionet: Demokracia nuk mund të suspendohet, e as të mbahet peng

Furtuna Zejnullahu