Telenews

Skandaloze: Ndërprehet ndeshja, tifozët rumunë me pankartë ‘Kosova është Serbi’

Rumania dhe Kosova po përballen sonte në Bukuresht.

Rezultati pas 18 minutave është 0 me 0, kurse ndeshja është ndërprerë momentalisht.
Tifozët rumunë nuk po ndalen me thirrjet e tyre raciste ndaj Kosovës dhe është shpalosur një pankartë ‘Kosova është Serbi’.

Të ngajshme

Real Madrid monitoron situatën e Victor Osimhen

KushtrimGuraj

Newcastle United kalon tutje, eliminon Manchester Cityn

KushtrimGuraj

Gattuso zyrtarizohet të ekipi nga Lige 1

KushtrimGuraj