Telenews

Sot dy super ndeshje nga Euro 2024

Sot luhen dy ndeshjet e rradhës së eliminimit direkt në Kampionatin Evropian të Futbollit.

Franca dhe Belgjika takohen në ndeshjen e parë nga ora 18:00.

Derisa ndeshja e dytë luhet mes Portugalisë dhe Sllovenisë nga ora 21:00.

Ky Evropian po mbahet në Gjermani. /Telenews.al

Të ngajshme

“Kam fjetur shumë net duke ëndërruar për këtë ditë”, Mbappe flet pas firmës me Realin

Erzana Fazliu

Gara për Topin e Artë, Rodri sposton yjet e Real Madrid-it

Erzana Fazliu

Mbappe sot prezantohet në “Santiago Bernabeu”

Erzana Fazliu