Telenews

Sot mot me diell, temperaturat deri në 36 gradë

Sot  parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-27 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje të mëtejshme, me minimale që do të lëvizin prej 17 deri në 19°C, ndërsa ato maksimale prej 33 deri në 36°C.

Të moshuarit dhe fëmijet duhet të kenë kujdes ndaj ekspozimit të diellit.

source

Të ngajshme

Gërvalla tregon se a iu është drejtuar Kosova Serbisë për trupin e pajetë të Faton Hajrizit

Donat Hashani

Eksluzive: Dy të arrestuar për rastin e arratisjes së Faton Hajrizit

Donat Hashani

Regjistrimi në UP, interesim i lartë për këto dy degë

Donat Hashani