Telenews

Sot protestojnë punëtorët e njërit prej institucioneve më me rëndësi në vend

Sot në Prishtinë do të ketë protestë të punëtorëve.

Aty do të protestojnë punëtorët teknikë të Parlamentit të Kosovës para objektit ku punojnë për shkak të pagave të ulëta.

Protesta e tyre nis nga ora 10.00 dhe zgjat deri në ora 11.00.

Të ngajshme

Adelina Tahiri ‘përvëluese’ në bikini

Erzana Fazliu

Megi Pojani si gjithmonë me poza sensuale

Erzana Fazliu

Egla Ceno fituesja e BBVA po rikthehet në ekrane tona,ja ku do e shohim

Erzana Fazliu