Telenews

Sot zhvillohen dy çerekfinalet e fundit të Evropianit

Sot zhvillohen dy ndeshjet e fundit çerekfinale të kampionatit evropian në futboll.

Anglia dhe Zvicra takohen nga ora 18:00.

E ndeshja e dytë luhet mes Holandës dhe Turqisë nga ora 21:00. /Telenews.al

Të ngajshme

Kurti takon xhudistët para Lojërave Olimpike “Paris 2024”: Krenarë jemi, krenarë na bëni!

Erzana Fazliu

Muriqi afër transferimit te Ipswich Town

Erzana Fazliu

UEFA publikoi renditjen e re, zbulohet pozicionimi i klubeve kosovare

KushtrimGuraj