Telenews

Spanja-Gjermania, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të super derbit të Kupës së Botës mes Spanjës dhe Gjermanisë.

Spanja kërkon fitore që do ta afronte edhe më shumë me kualifikimin tutje, shkruan Gazeta Express.

Në anën tjetër, Gjermania pas humbjes nga Japonia e ka të domosdoshme fitoren sonte.

Formacionet zyrtare:

Të ngajshme

Leart Paqaradës i del problem me trajnerin e tij te St Pauli

Donat Hashani

Ka ndërruar jetë trajneri i njohur kosovar, Nebih Zeneli

Miftar Zejnullahu

Talenti i jashtëzakonshëm i Manchester United lirohet nga akuzat për përdhunim

Donat Hashani