Telenews

Suharekë: Gruaja e bën burrin për spital

Një grua është arrestuar në Suharekë pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshjeje ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj.
Policia njofton përmes raportit se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuar me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të ngajshme

Filipoviq e quan Kurtin “të pakomb”: Urren serbët, të tijtë dhe vetën

Flaka Ajeti

Gërvalla debaton me Musliu-Shoshin: Deklarata juaj për shpalljen e pavarësisë dëshmon papjekuri

Flaka Ajeti

“Respekt për bukuroshen”, Hetemi kapërcen ngujimin me rrjete sociale, e komenton një Miss

Flaka Ajeti