Telenews

Taynës i ndodh e papritura në koncert (FOTO)

tayna-–-beatbox-freestyle

Tashmë është bërë trend që fansat të hedhin reçipetat ose të brendshmet e tyre drejt këngëtarëve të preferuar teksa ata performojnë në skenë. Kjo gjë së fundmi i ka ndodhur dhe Taynës.

Këngëtarja ka qenë e ftuar në një nga koncertet që organizohet në Gjermani, “Ilyrian Festival”, ku dikush nga fansat i ka hedhur të brendshmet në skenë.

Tayna e ka kaluar me shumë sportivitet. Ajo i ka marrë të brendshmet dhe i ka hedhur drejt publikut duke vazhduar performancën.

 

Të ngajshme

Dhurata Dora, këngëtarja e vetme shqiptare, që performon në mesin 200 yjeve botërore në Rumani

Erzana Fazliu

Fejohet ish konkurenti i Përputhen

Erzana Fazliu

Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit✨

Erzana Fazliu