Telenews

Të shtëna me armë në një supermarket në Gjermani, raportohen viktima

Dy persona u qëlluan për vdekje me armë zjarri në një supermarket në Gjermaninë qendrore, në qytetin e Treysa.
Lajmin u bë i ditur nga policia duke thënë se të shtënat ndodhën rreth mesditës, ku ndër supermarket ndodhej një numër i madh njerëzit.

Oficerët deklarojnë se tashmë gjithçka në kontroll pa dhënë detaje për autorin e sulmit dhe motivet që e shtynë atë për të qëlluar.

 

Të ngajshme

Zemaj thotë se LDK është “absolutisht” e gatshme për zgjedhje

KushtrimGuraj

Rusia i pranon gabimet gjatë mobilizimit të rezervistëve

KushtrimGuraj

“E kanë kallë Kosovën për pushtet”, gazetari Ridvan Berisha përplaset keq, autori e ndërpret emisionin

KushtrimGuraj