Telenews

​Tetë veshje që ia vlen të blini një madhësi më të madhe

Ndoshta ju ka ndodhur – ju shkoni në qendër për të blerë diçka specifike, por përfundoni me shumë gjëra që nuk keni menduar kurrë t’i blini. Thjesht provoni diçka, madhësia është e duhur dhe dorëzoni kartën tuaj bankare. Por ne rrallë mendojmë se si do të jetë kjo gardërobë gjatë veshjes dhe larjes.
Në vijim iu paraqesim disa nga rrobat që ia vlen t’i blini një madhësi më të madhe për të shmangur problemet gjatë veshjes, shkruan Bright Side.
Krejt kjo që ju të ndjeheni më komod.
Bluzë me mëngë të shkurtra

Këmishë

Fustan

Pallto

Çorape

Setra

Xhaketë

Taket

Të ngajshme

Maluma publikon një moment intim me të dashurën

Portali Telenews

Kosovari lë pa fjalë jurinë e “The Voice of Germany”: Dua të përfaqësoj Kosovën në Eurovizion

Donat Hashani

Martohen Njomza dhe Rinori, dalin pamjet nga dasma e tyre (VIDEO)

Donat Hashani