Telenews

THERJE ME THIKË NË PRISHTINË

Në Prishtinë në rrugën “Rrahim Beqiri” të premtën ka ndodhur një konflikt verbal e fizik mes disa personave.
Nga ky konfikt ka mbetur i therur me thikë një person. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, thuhet në raportin 24 orësh.
Lidhur me këtë rast është informuar edhe prokurori.
Rasti është nën hetime, ka bërë të ditur policia e Kosovës.
“Viktimat mashkull kosovar ka raportuar se pas një konflikti verbal dhe fizik me tre te dyshuar meshkuj të pa njohur është therur me një mjet të mprehtë –thikë. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e policisë.

Të ngajshme

Gërvalla: Dronët e konfiskuara të terroristëve dhanë dëshmi për përfshirjen e Serbisë në sulmin e 24 shtatorit

KushtrimGuraj

Presidenti maqedonas: Prania e 5 mijë trupave në Kosovë garanton mospërhapjen e konfliktit

KushtrimGuraj

Rashiq: Tingëllon paradoksale, por unë dhe familja ime më të sigurtë jemi në Kosovë se në Serbi

KushtrimGuraj