Telenews

”Ti kam fal” projekti i ri muzikor nga Fitim Curri

Këngëtari i ri nga Podujeva, Fitim Curri ka lansuar projektin më të ri muzikor në estradën kosovare.

”Ti kam fal” quhet kënga e Currit e shkruar nga Flakron Voca dhe me muzikë e orkestrim të Redon Sylevicës.

Këngëtari Fitim Curri prej vitesh merret me muzikë duke kënduar në dasma dhe ahengje të ndryshme, derisa ky është projekti i tij i parë me videoklip e planet e tij të ardhshme janë projektet e reja si kjo.

Të ngajshme

E papritur: Arta Nitaj së shpejti do të bëhet nënë

Donat Hashani

Laureta Maçedonci konfirmon lidhjen e dashurisë, me këtë urim për të dashurin

Donat Hashani

Ku u “zhduk” Zoja Nushi?

Donat Hashani