Telenews

Tri sfida sot në Superligën e futbollit kosovar, vëmendja në Klinë e Drenas

 

 

Sot vazhdon me ndeshje edhe java e 23-të e Superligës së Futbollit të Kosovës.

Në fakt, sot zhvillohen tri ndeshje dhe pritet të jenë tepër interesante, shkruan Telenews.al

Dukagjini e pret liderin, Ballkanin në Klinë.

Feronikeli 74 e pret ndjekësin e parë të Ballkanit, Llapin.

Dhe ndeshja tjetër është ajo mes Fushë Kosovës e Dritës.

Të tria ndeshjet fillojnë nga ora 13:00. /Telenews.al/

Të ngajshme

Orenthal James Simpson, ylli i NFL i shpallur i pafajshëm në “gjyqin e shekullit”, vdes në moshën 76-vjeçare

Ulpiana – Vllaznia, ndeshje e kurdisur

“Komunikimi i disa futbollistëve me SMS” – Ja si u vërtetua se dueli Ulpiana – Vllaznia ishte e kurdisur