Telenews

“Ulu” thotë Ylli por me këngën e sapo publikuar

Ylli ka publikuar një tjetër këngë sot.

“Ulu” titullohet projekti i punuar nga ai dhe Fatjon Miftari.
Shijojeni të plotë në vijim.

Të ngajshme

Stresi jep versionin e tij, thotë se ishte kaq vota para Vedatit

Donat Hashani

Artan Thaqi: Më kanë thënë që çmimi është i shitur nga fillimi, por unë nuk e besoj

Donat Hashani

Robin Krasniqi me gruan e djalin: Ditëlindja më e mirë e jetës sime është sot (FOTO)

Donat Hashani