Telenews

Vesa dhe Iliriana bëhen bashkë dhe të dyja bëjnë ndryshim në pamje

 

 

Vesa Vllasaliu dhe Iliriana Sadriu janë bërë të njohura në publik me pjesëmarrjen në Big Brother Vip Kosova.

Ato janë mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh sjellin momente nga jeta e tyre private.

Së fundmi të dyja kanë vendosur që të bëjnë ndryshim në pamje.

Ato kanë sjell një foto ku shihet se i kanë prerë flokët të dyja njëjtë dhe po duken shumë bukur, raporton infokosova.

 

Të ngajshme

KH Rahoveci afër titullit të parë në histori të klubit, fiton finalen e parë ndaj Besës

Donat Hashani

Arrihet marrëveshja, Kompany trajner i ri i Bayernit

Besëlidhja kampione e Shqipërisë në basketboll

Donat Hashani