Telenews

VETAKSIDENT ME FATALITET NË FERIZAJ

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vetaksident me fatalitet në fshatin Softaj të Ferizajit gjatë ditës së djeshme.

Sipas Policisë, viktima përderisa ishte duke drejtuar veturën me targa lokale, për shkaqe të panjohura del jashtë rruge dhe aksidentohet.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, bëhet e ditur në raportin policor.

Me vendim te prokurorit trupoi i pa jete i viktimës dërgohet ne Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Të ngajshme

Hoti thotë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje: Koalicioni Kurti-Osmani mashtroi për dialogun

Donat Hashani

Abdixhiku tallet me Kurtin, thotë se sikur Vali Corleones edhe Kurti nuk po i thuhet puna e mbarë

Donat Hashani

Avni Dehari thotë se në propozimin evropian duhet të përmenden edhe shqiptarët e Luginës

Donat Hashani