Telenews

VETURA GODET PËR VDEKJE KËMBËSOREN NË RRUGËN PRISHTINË-FUSHË KOSOVË (PAMJE TË RËNDA)

Vetura ka goditur një këmbësore disa minuta më parë në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë.
Në videon e siguruar, shihet këmbësorja e shtrirë në tokë, ku sipas dëshmitarëve e njëjta ka ndërruar jetë.
Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe Policia e Kosovës, ndërsa rruga është bllokuar për qarkullim aktualisht.

Të ngajshme

Filipoviq e quan Kurtin “të pakomb”: Urren serbët, të tijtë dhe vetën

Flaka Ajeti

Gërvalla debaton me Musliu-Shoshin: Deklarata juaj për shpalljen e pavarësisë dëshmon papjekuri

Flaka Ajeti

“Respekt për bukuroshen”, Hetemi kapërcen ngujimin me rrjete sociale, e komenton një Miss

Flaka Ajeti