Telenews

Xhuli shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore

Xhuliana Nura emër mjaftë i përfolur në mediat rozë.

Ajo pak orë me parë ka publikuar një video teksa tregon gjendjen e saj shëndetësore, shkruan “Kosovarja”.

Mes rreshtave shprehet Xhuli “Para dy dite jam kanë në Germi dhe me ka hëngër diçka, kama mu ka bo krejt e zezë”.
Andaj ajo është ndjerë e shqetësuar për shëndetin e saj.

Të ngajshme

Gërvalla tregon se a iu është drejtuar Kosova Serbisë për trupin e pajetë të Faton Hajrizit

Donat Hashani

Eksluzive: Dy të arrestuar për rastin e arratisjes së Faton Hajrizit

Donat Hashani

Regjistrimi në UP, interesim i lartë për këto dy degë

Donat Hashani