Telenews

Ylli i “House of the Dragon” paraqitet më elegante së kurrë

Ylli i “House Of The Dragon”, Olivia Cooke është parë më elegante së kurrë teksa është paraqitur në emisionin “Jimmy Kimmel Live”.

Olivia Cooke është shfaqur plot stil në paraqitjen e saj në emisionin e “Jimmy Kimmel Live!” të hënën.

Ylli i “House of the Dragon” (28) ka shfaqur stilin e saj sensacional në një fustan ngjyrë lajthie, teksa është njëra prej aktoreve më të pëlqyera të serialit të ri.

Ajo ka mahnitur teksa ka ecur në sheshin e Hollywoodit “El Capitan Entertainment Centre”.

Të ngajshme

“Drag Queen” flet për të dashurën e tij

Portali Telenews

“Sherri” i Mihrije Brahës dhe Remzie Osmanit, reagon Naim Abazi

KushtrimGuraj

Ja kush u zgjodh modelja e vitit 2022

Genc Gerguri