Telenews

ZELENSKY: ELIMINIMI I USHTARËVE TË MARIUPOLIT DO T’I JAPË FUND BISEDIMEVE

“Dua të them se eliminimi i ushtrisë sonë, djemtë tanë, do t’i japë fund të gjitha negociatave”, ka thënë Zelensky, shkruan BBC.
Lideri ukrainas përsëriti angazhimin e tij se Ukraina nuk do të tregtojë as territorin dhe as njerëzit e saj.

Të ngajshme

Menaxhimi Privat i Pishinës Publike të Prishtinës: Zgjidhje e Duhur apo Privatizim i Maskuar?

Donat Hashani

Zyrtare: Ky shqiptar zgjidhet kryetari i ri i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

Donat Hashani

Spanja: Situata e Palestinës ndryshon prej asaj të Kosovës

Donat Hashani