Telenews

Zhduket një 28-vjeçare në Ferizaj

Në qytetin e Ferizajt, një qytetare ka raportuar në polici se vajza e saj 28-vjeçare është zhdukur.

Ajo ka thënë se vajza e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk është lajmëruar më.

Lajmin për Dukagjinin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

“Me datën 06.05.2024 në ora 10:00, nga një qytetare kemi pranuar një informatë se vajza e saj e moshës 28-vjeçare nga ora 07:00 ka dalë nga shtëpia dhe nuk është lajmëruar më.”

Ekipe të policisë, policët e rendit dhe hetuesit policorë kanë marrë informacionet e nevojshme dhe janë në kërkim të saj.

source

Të ngajshme

25 vjetori i Masakrës së Tuzusit, Osmani: Vendosja e drejtësisë për viktimat është përkushtim i çdoditshëm i yni

Haradinaj për Masakrën e Tusuzit: Dëshmi e gjallë e barbarisë serbe mbi civilë të pafajshëm

Në pritje të hapjes së shkollës në Obrançë të Podujevës, prindërit kërkojnë transport për fëmijët