Telenews

Vedati bën reagimin e parë pas finales së Big Brother VIP Kosova, kjo nuk pritej… (FOTO)

Sonte ka nisur Post Big Brother VIP Kosova ku përsëri në ekran u rikthyen ish-konkurrentët e formatit televiziv.

Ndërkohë që Elita Rudi, moderatorja e Post Big Brother tregoi se ftesa i ka shkuar sikur të gjithë konkurrentëve edhe Vedat Bajramit, por që ai nuk ka pranuar të marr pjesë.

Vedati shkoi shkoi në finale, por që çmimin e madh ia rrëmbeu Stresi, dhe pyetja vije se a ka pasur një hatërmbetje?

Vedati ka bërë një reagim duke e shfaqur sondazhin e votave të publikut, ku ai ka marrë 40 përqind të votave, kështu edhe duke dal i pari nga të gjithë finalistët.

“I popullit jam dhe do të mbetem gjithmone ne zemrat e tyre”, ka shkruar Vedati.

 

Të ngajshme

Gresa sapo u nda nga Andi, shfaqet në krahët e banorit tjetër të Big Brotherit dhe këtë se priste askush

KushtrimGuraj

Lulja me Lirimin pse u ndanë?

KushtrimGuraj

Një femër super-seksi i shfaqet Medës në shtrat, Lulja do të tranohet nga xhelozia

KushtrimGuraj