Telenews

A janë pajtuar Vivien dhe Getinjo?

Vivien dhe Getinjo, nisën një lidhje dashurie mjaft mahnitëse në Big Brother Vip Kosova.

Mirëpo, pas daljes nga BBVK, dyshja u dukën aq të lumtur në sy të publikut, shkruan Telenews.al

Pas një kohe u tha në mediat rozë se janë ndarë.

Geti foli shumë me respekt për Vivin, duke thënë që është ndjerë shumë i dashuruar por që ai ka disa “gjëra në kokën e tij” që e kanë bërë të pamundur vazhdimin e lidhjes.

Ndërsa sot ne qytetin e Ferizajit janë parë në një kafene së bashku, shkruan Telenews.al

Vulën ia dha edhe Vivien gjatë një postimi në Instagram ku shihet ne shtëpinë e reperit, Getoar Selimi.

Se a do të ketë nga ta ndonjë reagim lidhur me vazhdimësinë e dashurisë së tyre, mbetet të shihet.\Telenews.al

Të ngajshme

Olta për herë të parë rrëfen prapaskenat me Luizin gjatë xhirimit të filmit

KushtrimGuraj

Ariana nënë e katër fëmijëve, por është veshur si të ishte akoma adoleshente

KushtrimGuraj

Dafina fillon të qaj në mes të skenës, çka ndodhi me të

KushtrimGuraj