Telenews

Afër 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 963 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.
Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur edhe 25 aksidente me të lënduar dhe 34 me dëme materiale.
Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar edhe 21 persona dhe 11 janë dërguar në mbajtje.

Të ngajshme

Lushtaku viziton Ganimete Musliun në Gjermani pas operimit në zemër, ka fjalë të mëdha për të

Edmond Vila

Kurti në Londër: Britania ishte ndër zërat më të lartë në thirrjen për ta ndaluar gjenocidin në Kosovë

Edmond Vila

Po voziste gati trefishin e shpejtësisë së lejuar, gjobitet 21-vjeçari në Kaçanik

Edmond Vila