Telenews

Agim Ademi shfaqet nga Gërmia, duket në top-formë

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi është njëri prej frekuentuesve të rregullt të parkut të Gërmisë në kryeqytet. Pa marrë parsysh stinën apo temperaturat, Ademin çdo mëngjes i hershëm e gjen në këtë park, duke vrapuar dhe duke bërë ushtrime.

Ai në këtë mënyrë merr energji për punën e tij të ngjeshur. Me një fjalë Agim Ademin nuk e ndal as shiu e as bora. Ai mëngjesin e sotëm e shijoi me ecje e vrapim në këtë park me pamje fantastike, i cili më në fund është mbuluar nga bora që ka rënë gjatë natës së kaluar.

Të ngajshme

Basketboll / Fitore e thellë edhe për Pejën në mbyllje të stinorit të rregullt

Donat Hashani

Derbi i Bundesligës i takon Bayernit, Tuchel debuton me fitore

Donat Hashani

Basketboll / Trepça e fiton thellë ndeshjen e fundit të stinorit, nis play off-in nga kjo pozitë

Donat Hashani