Telenews

‘Alkool’ vjen nga Melinda Ademi dhe Finem

“Alkool” është projekti më i ri në skenën muzikore kosovare të sjellur nga bashkëpunimi i dy artistëve, Melinda Ademit dhe reperit Finem.

Kënga e tyre mbanë titullin “Alkool” ndërsa teksti është shkruar nga të dy artistët.

Dyshja projektin e kanë finalizuar edhe nga ana vizuale dhe për këtë është përkujdesur Entermedia.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë mes Melindës dhe Finemit.

Një vit më parë ata kanë publikuar këngën “Milano” dhe numëron miliona klikime në kanalin YouTube.

source

Të ngajshme

E papritur: Arta Nitaj së shpejti do të bëhet nënë

Donat Hashani

Laureta Maçedonci konfirmon lidhjen e dashurisë, me këtë urim për të dashurin

Donat Hashani

Ku u “zhduk” Zoja Nushi?

Donat Hashani