Telenews

Altuna Sejdiu shkon me familje për pushime në Dubai

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna, ka nisur pushimet së bashku me familjen.
Si destinacion të këtyre pushimeve ka përzgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe, saktësisht Dubain.
Ajo duket se po kalon një periudhë të mrekllueshme bashkë me dy djemtë e saj, Tianin dhe Zenin.

Ndërkohë që është aktive në rrjete sociale, artistja nga Maqedonia ka publikuar një sërë imazhesh duke treguar momentet e lumtura të tyre.
Thuhet se në pushime me Tunën është edhe ish-partneri i saj, muzikanti Patris Berisha.
36-vjeçarja vitet e fundit ka qenë më e tërhequr nga muzika për shkak të fokusit që kishte në jetë private.

E njëjta ka kohë të gjatë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. 

Të ngajshme

E veshur me të zeza e me një frizurë jo për moshën e saj, Engji po duket shumë më e vjetër se që është

KushtrimGuraj

Learta ia merr edhe nuses vëmendjen në dasmë, kunata ia ka bërë një frizurë ‘gjigante’

KushtrimGuraj

“Genug”, balada më e re e këngëtares Donna Dafi

KushtrimGuraj