Telenews

Ana dhe Getinjo tregojnë kur do të publikohet kënga “Je e vetmja dashuri” (VIDEO)

Kënga e shumë pritur e publikut nga Getinjo dhe Ana Kabashi do të publikohet sonte.

Këngëtarja ka bërë të ditur se sonte në ora 00:00 në mesnatë kënga do të jetë para adhuruesve në kanalin Youtube.

Ideja për këtë këngë artistëve iu erdh derisa ishin banorë në Big Brother Vip Kosova.

Të ngajshme

“Me Kiarën më hoqët krahun e djathtë, por me këtë më keni mërzitur”, Luizi i përlotur me ikjen e Oltës

Donat Hashani

Stresi jep versionin e tij, thotë se ishte kaq vota para Vedatit

Donat Hashani

Artan Thaqi: Më kanë thënë që çmimi është i shitur nga fillimi, por unë nuk e besoj

Donat Hashani