Telenews

ARRESTOHEN DY PRINDËR, BRAKTISËN VAJZËN E TYRE

Të njëjtit kanë braktisur vajzën e tyre.
Rasti ka ndodhur në Mitrovicën e Veriut, e pas intervisimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar.
“Raportohet se janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovarë pasi që të njëjtit kanë braktisur vajzën e tyre viktimën femër kosovare. Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Të ngajshme

Osmani: Grupet kriminale që kryen sulme Veri duhet të ndëshkohen, zgjedhjet në përputhje me Kushtetutën

Donat Hashani

Edhe Rakiqi pjesë e takimit Escobar-Lajçak me krerët opozitarë

Furtuna Zejnullahu

EULEX-it i zgjatet mandati deri në vitin 2025

Furtuna Zejnullahu