Telenews

Bardhi dhe Aida Doçi lansojnë bashkëpunimin “Katile”

bardhi-dhe-aida-doci-lansojne-bashkepunimin-“katile”

Pak ditë pas lansimit të projektit “Zhytem&Prapë” në të cilin përfshiu dy këngë, Bardhi ka ardhur me një bashkëpunim të ri muzikor,

Bardhyl Idrizi (emri i plotë) kësaj radhe ka bashkuar forcat me këngëtaren e njohur, Aida Doçi.

Dyshja kanë publikuar duetin me titullin “Katile” që është edhe bashkëpunim me artistin Florian Tafallari.

Për muzikë e projektit që tashmë gjendet në YouTube u përkujdes Sardi Mneri.

Teksti u shkrua nga Deyzoh, Bardhi dhe Aida teksa producent është ‘Monkey Music.

Ndërkohë, puna për videoklip iu besua produksionit ‘Sunset Films’.

Theksojmë që ky është bashkëpunim i pari i Bardhit dhe Aidës, dyshja ndërkohë mbesin të angazhuar edhe me koncerte. /Telegrafi/

Të ngajshme

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Donat Hashani

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Donat Hashani

Rita Ora dhe Dua Lipa “përplasen” virtualisht me njëra-tjetrën se cila pati më shumë publik në koncertet në Tiranë dhe Prishtinë

Donat Hashani