Telenews

Butiku Stop me dhurata të personalizuara për djemtë e shtëpisë

Në natën e sotme të spektaklit Prime, butiku Stop ka suprizuar djemtë e shtëpisë me disa dhurata të personalizuara.

Por, dhurata e cila u hap dhe ishte më emocionuese ishte një duks me një fotografi të të ndjerit aktorit Cimës, e cila iu dhurua të birit të tij Artanit.

Të ngajshme

Stresi jep versionin e tij, thotë se ishte kaq vota para Vedatit

Donat Hashani

Artan Thaqi: Më kanë thënë që çmimi është i shitur nga fillimi, por unë nuk e besoj

Donat Hashani

Robin Krasniqi me gruan e djalin: Ditëlindja më e mirë e jetës sime është sot (FOTO)

Donat Hashani